![](/_nw/9/s35840026.jpg)
Мета роботи Комунальної учстанови «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Обухівської міської ради Київської області полягає в забезпеченні безперервного підвищення професійної кваліфікації освітян громади. Призначення охоплює організацію та проведення тренінгів, семінарів, курсів підвищення кваліфікації для педагогів різних дисциплін. Основні напрями роботи включають впровадження сучасних методик навчання, розвиток інформаційно-комунікативних технологій та проведення науково-практичних конференцій. Методики підвищення кваліфікації в Центрі ґрунтуються на інноваційних підходах, які дозволяють педагогам успішно адаптуватися до швидкоплинних змін в освітній сфері. Співпраця із закладами освіти Обухівської МТГ сприяє обміну досвідом та впровадженню найкращих освітніх практик. Успіхи та досягнення КУ «ЦПРПП» Обухівської міської ради Київської області підкреслюють його вагомий внесок у розвиток педагогічної майстерності, що позитивно впливає на якість освіти в цілому.
|