Діяльність Центру [96] |
Підвищення кваліфікації [113] |
НУШ [24] |
Методична робота [144] |
Консультування [64] |
Професійні конкурси й виставки [18] |
Обдаровані діти [124] |
Сертифікація [7] |
Дистанційна освіта [19] |
Інклюзивна освіта [11] |
Психологічна служба [3] |
Освіта [93] |
Cвята та події України [42] |
Події рідного краю [12] |
Цікаво знати [4] |
Оголошення [22] |
Вітання [16] |
2:42 PM Відбулася робоча нарада щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників Обухівської МТГ | |
16 травня 2024 року відбулася робоча нарада для заступників з НВР щодо формування регіонального замовлення на курси підвищення фахової квалфікації керівниками та педагогічними працівниками закладів освіти Обухівської МТГ. Змістовим наповненням наради стало:
Курси підвищення кваліфікації для учителів відіграють важливу роль у розвитку сучасної освіти. Вони надають педагогам можливість оновити свої знання, ознайомитися з новітніми методиками викладання та технологіями. Курси стимулюють педагогів до постійного професійного зростання та самоосвіти, що в підсумку позитивно впливає на освітню систему в цілому. Інвестиції в курси підвищення кваліфікації є однією з ключових умов для розвитку та успіху викладацької діяльності. | |
|
Всього коментарів: 0 | |