Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Середа, 07.24.2024, 2:49 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Корисні лінки

Можливості для педагога

У сучасному суспільстві освіта є важливою складовою розвитку дітей та дорослих, а роль вчителів у ній провідна. Педагоги сприяють покращенню інтелектуальних, моральних та соціальних навичок учнів, що впливає на їхній успіх у майбутньому. Сьогодні вчителі  мають можливість створити власний індивідуальний план підвищення кваліфікації та поділитися своїм педагогічним досвідом. Пропонуємо корисні ресурси для педагогічних працівників, а такод сайти для власних публікацій. Перш ніж опублікувати свій матеріал на сайт, пригадай про академічну доброчесність.


Електронне періодичне наукове видання «Рухова активність і здоров’я: теорія, практика»

Засновник: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»

Головний редактор: Коломоєць Галина Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, старший дослідник, начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти.

Заступник головного редактора: Малечко Тетяна Анатоліївна завідувач сектору забезпечення корекційно-розвиткової роботи відділу науково-методичного забезпечення змісту корекційної та інклюзивної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент

Мови видання: українська, англійська

Обсяг, періодичність: 6 разів на рік

Електронне періодичне наукове видання «Рухова активність і здоров’я: теорія, практика» започатковано з метою розвитку педагогічної науки шляхом висвітлення результатів наукових та прикладних досліджень з актуальних питань у галузі педагогіки, фізичної культури і спорту, фізкультурно-оздоровчого фітнесу; реалізації програми Президента «Здорова Україна»; висвітлення психологічних, соціальних, економічних, педагогічних напрямів фізичного виховання, рухової активності і спортивної підготовки здобувачів освіти.

В електронному періодичному науковому виданні «Рухова активність і здоров’я: теорія, практика» будуть опубліковані результати наукових досліджень молодих науковців, провідних вчених, досвідчених педагогів-практиків, фахівців у галузі освіти, результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук і доктора філософії (кандидата наук) галузі знань 01 Освіта\Педагогіка за спеціальностями: 011 «Освітні, педагогічні науки», 014 Середня освіта (фізична культура), 017 «Фізичне виховання і спорт».

Порядок оформлення та подання публікації для оприлюдення


Сертифікат сайту “Шкільне життя” – безкоштовно для творчих вчителів

Щоб отримати сертифікат, який підтверджує Вашу публікацію на сайті “Шкільне життя”, пройдіть декілька простих кроків:
1. Надішліть власний авторський матеріал заповнивши форму нижче.
2. Завантажити сертифікат Ви зможете на сторінці розміщення власної розробки.
3. Сертифікат електронний, безкоштовний, формат А4, jpg (only print – тільки роздрукуй)

Порядок оформлення та подання публікації для оприлюднення


 

Завантажте безкоштовно власний матеріал та отримайте сертифікат про публікацію в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід»


Освіта.ua. – національний освітній інтернет-сайт, на якому у Форумі педагогічних ідей «УРОК» можна розмістити власні статті, методичні розробки занять (уроків), виховних заходів. 

 

Порядок оформлення та подання публікації для оприлюднення