Діяльність Центру [96] |
Підвищення кваліфікації [113] |
НУШ [24] |
Методична робота [144] |
Консультування [64] |
Професійні конкурси й виставки [18] |
Обдаровані діти [124] |
Сертифікація [7] |
Дистанційна освіта [19] |
Інклюзивна освіта [11] |
Психологічна служба [3] |
Освіта [93] |
Cвята та події України [42] |
Події рідного краю [12] |
Цікаво знати [4] |
Оголошення [22] |
Вітання [16] |
2:53 PM Відбулося засідання Консультативної ради | |
22.05.2024 року відбулося чергове засідання Консультативної ради КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Обухівської міської ради в режимі онлайн. На розгляд ради було винесено наступні питання: 1. Про програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Цифрові інструменти для ведення документації у ЗЗСО в електронній формі: від загальних вимог до практичних дій». Капітоненко О.С., Шевченко А.В., Шевченко А.П. 2. Про програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Літня школа цифрової компетентності педагогічних працівників суспільно-гуманітарного циклу». Шевченко Н.В. 3. Про програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Використання цифрових інструментів для розробки візуальних матеріалів у освітній діяльності вихователів ЗДО». ЙосипенкоН.І. , Терещук Н.В. 4. Про програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Розбудова індивідуальної освітньої траєкторії практичних психологів закладу освіти». Філенко Є.Ф. Програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників є важливою складовою освітнього процесу. Необхідність запропонованих програм обумовлена постійними змінами в освітніх стандартах та підходах до навчання, що вимагає від педагогів щорічного оновлення знань та навичок. Основними цілями такого навчання є підвищення професійної компетентності, ознайомлення із сучасними методиками та технологіями викладання, а також розвиток інноваційного мислення. Отже, програми підвищення кваліфікації, розглянуті радою, сприяють покращенню якості освіти та підготовці компетентних фахівців.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |