Відповідно до завдань оперативного плану Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Український інститут розвитку освіти здійснив моніторинг впровадження педагогічної інтернатури в закладах освіти у 2022 році.
Станом на листопад 2022 року педагогічну інтернатуру запроваджено в 529 закладах освіти, де проходять інтернатуру 923 інтерни, з них:
|
Освітяни, митці й науковці Львова підготували тези до Концепції шкільної літературної освіти.
Пропонуємо ознайомитися з новим поглядом щодо викладання та вивчення української і зарубіжної літератури в Новій українській школі.
...
Читати далі »
|
Розробка Артура Арона, 36 запитань для розвитку близькості, стала всесвітньо популярною після публікації у The New York Times. Знято навіть однойменний австралійський фільм, у сюжет якого покладено цей метод.
Є безліч способів поліпшення комунікації та взаємин, але розробка Артура Арона довела свою ефективність – причому не лише для особистих стосунків.
<
...
Читати далі »
|
Уміння вчитися – одна з базових і ключових компетентностей, яка має сформуватися в дитини під час навчання. Утім, два роки карантинних обмежень та повномасштабна війна з майже тотальною «дистанційкою» оголили проблему з розвитком цієї компетентності. Державна служба якості освіти спільно з експертами ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти» пропонують поради вчителям, батькам і дітям для розвитку уміння вчитися.
Дослідження якості організації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти показало: невміння самостійно вчитися стало однією з основних проблем, що спричиняють т
...
Читати далі »
|
Особливості організації роботи вчителів в умовах воєнного стану
Місто відходить від блокади – ще не всюди є вода, електрика, зв’язок. Але школи відновили свою роботу – почалось дистанційне навчання. Більшість колег перебуває за межами міста. Але всі мають щоденно і вчасно виставляти уроки на сайті дистанційного навчання школи, як усно повідомила директорка. Чи мав бути наказ про це? Чи можуть працівники залучатися
...
Читати далі »
|
Інформаційний ресурс Освіта.ua пропонує педагогам опублікувати свої розробки на сайті Урок.ОСВІТА.UA.
Сайт Урок.ОСВІТА.UA створено з метою популяризації найкращого педагогічного та управлінського досвіду й ознайомлення освітян з напрацюваннями їхніх колег.
Користуючись цим ресурсом, педагогічні працівники закладів освіти всіх типів мають можливість безкоштовно розмістити публікації з власними напрацюваннями.
...
Читати далі »
| |