В Україні стартувало опитування учнів, учителів фізичної культури, директорів шкіл та батьків, метою якого є вивчення стану фізичної культури в школах.
Опитування проводиться Державною службою якості освіти спільно з Комітетом з фізвиховання та спорту Міністерства освіти.
У Державній службі якості освіти зазначають, що в Україні існує ряд проблем, що перешкоджають залученню молоді до рухової активності. Перш за все це низький рівень забезпеченості належних умов для фізичного виховання та рухової
...
Читати далі »
Категорія:
Освіта
|
Переглядів:
193
|
Додав:
shevnadi
|
Дата:
04.22.2021
|
|
Як побудувати урок, щоб учням було цікаво? Як організувати навчальний процес таким чином, щоб були задіяні усі учні класу? Як створити умови для того, щоб школярі могли на практиці переосмислити теоретичні відомості? Спробуйте прийом «Шестикутне навчання», створений французьким педагогом Расселом Таром.
Як це працює
Сенс методики – творче переосмислення навчального матеріалу за допомогою використання спеціальних шестикутних карток (гексагонів), які учні мають поєднати між собою за певним узг
...
Читати далі »
|
27 травня 2021 року (четвер) відбудеться круглий стіл «Музейна педагогіка в умовах пандемії COVID-19». Запрошуємо вчених, науково-педагогічних працівників та працівників музеїв, докторантів, аспірантів, вчителів долучитися до обговорення проблем музейної педагогіки в умовах пандемії COVID-19.
Тематичні напрями роботи круглого столу:
1. Музейна педагогіка в контексті онлайн-навчання.
...
Читати далі »
|
Великдень – найбільше християнське свято з яскравими народними традиціями. Однією з таких є писанкарство. Розібратися в цьому складному мистецтві нам допоможе музеєзнавиця, етнографиня Інна Прохацька.
Відвідавши наш круглий стіл 24 квітня о 10:00, ви дізнаєтесь, як українці представляли всесвіт у яйці, якими техніками писанкарства користувалися. Пані Інна розповість про традиції та сучасний стан цього напряму. Це чудова можливість для тих, хто прагне написати свою наукову роботу з м
...
Читати далі »
|
Лаврентій Іванович Похилевич (1816-1893) – український краєзнавець, самобутній дослідник минувшини, непересічна особистість. Його ім’я тісно пов’язане з Київщиною. Народився 10 серпня 1816 року в селі Горошкові Таращанського повіту Київської губернії (нині Тетіївський район Київської області). Походив із старого родового духівництва.
Лаврентій Похилевич – автор книг, у яких ще в ХІХ столітті вперше системно зроблено описи практично всіх населених пунктів тодішньої Київської губернії, до якої входила й територія нинішньої Київської області.
...
Читати далі »
|
Відповідно до плану роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» на 2021 рік та з метою виявлення, популяризації інноваційних ідей та освітніх технологій, поширення творчих здобутків, упровадження перспективного педагогічного досвіду в практику роботи освітніх закладів, 14 травня 2021 року (в онлайн форматі) проводиться VІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Оберігаємо планету разом», з проблем сталого розвитку дітей дошкільного віку і молодших школярів в онлайн форматі (лист КВНЗ «
...
Читати далі »
| |