![](/_nw/7/s73070888.jpg)
29-31 серпня 2022 року у змішаному форматі відбулися серпневі зустрічі освітян Обухівської МТГ в рамках серпневої педагогічної конференції "Освіта Обухівської громади в умовах воєнного стану". Попри всі виклики сьогодення мусимо триматися, іти вперед, розвиватися та навчати майбутнє нашої країни. Бо педагоги – це воїни на освітянському фронті, люди, які не мають права здаватися, бо в них вірять, на них рівняються, їм довіряють найдорожче.
![](/_nw/7/s01032572.jpg)
Працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників, керівники професійних спільнот педагогічних працівників Обухівськї МТГ, досвідчені вчителі ретельно вивчали нові документи, шукали відповіді на запитання, що виникають в усіх учасників освітнього процесу і ділилися своїм досвідом, думками, матеріалами під час зустрічей.
Зокрема було розглянуто такі аспекти:
- нормативне забезпечення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти,
- структура 2022/2023 навчального року,
- форми організації освітнього процесу,
- наповнюваність класів, поділ класів на групи,
- оцінювання результатів навчання здобувачів освіти
- інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.
У наступному навчальному році пріоритетними напрямами освітньої діяльності є:
- продовження реформи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа», впровадження у 5 класах нового Державного стандарту базової середньої освіти;
- організація освітнього процесу після вимушеного переривання його звичного перебігу, викликаного спочатку тривалими карантинами, потім – військовою агресією російської федерації на території нашої держави;
- організація навчальної діяльності здобувачів освіти в умовах поєднання різних форм організації освітнього процесу;
- посилення національно-патріотичного виховання, формування громадянської позиції, просвіти з питань особистої безпеки;
- психологічна допомога учасникам освітнього процесу.
У Центрі професійного розвитку педагогічних працівників завжди готові підтримати колег, допомогти у пошуку рішень, проконсультувати чи порадити. І, якими б складними не здавалися нинішні часи, лише у єдності та у співпраці можна досягти омріяного результату, очікуваної Перемоги на всіх фронтах.
СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ
№
|
Назва локації, тема та рекомендації
|
Дата
проведення,
час проведення
|
Відповідальна особа
|
1.
|
«Організація роботи дошкільних закладів освіти в період воєнного стану» для керівників, вихователів-методистів, педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
|
29.08.
13.00.
|
Йосипенко
Наталія Іванівна,
Тимошенко
Марія Станіславівна, Голованенко
Наталія Сергіївна
|
2.
|
«Початкова освіта в умовах воєнного стану: ключові виклики та стратегії їх вирішення» для керівників ШМО вчителів початкових класів
|
30.08
10.00.
|
Яхновська
Тетяна Василівна, Йосипенко Наталія Іванівна
|
3.
|
«Шляхи організації логопедичної роботи в освітніх закладах в умовах сьогодення» для логопедів
|
30.08.
11.00.
|
Йосипенко
Наталія Іванівна,
Фаріон
Алла Володимирівна
|
4.
|
«Інструктивно-методичні рекомендації щодо органіхзації освітнього процесу та викладання іноземної мови» для керівників ШМО вчителів іноземної мови
|
29.08.
14.00.
|
Телегань
Людмила Сергіївна
|
5.
|
«Географічна освіта у 2022\2023 н.р.: реалії та перспективи» для керівників ШМО, учителів географії
|
29.08.
14.00.
|
Безкровна
Тетяна Миколаївна
|
6.
|
«Інструктивно-методичні рекомендації щодо органіхзації освітнього процесу та викладання математики, фізики, інформатики» для керівників ШМО, вчителів математики, фізики, інформатики
|
29.08.
12.00.
|
Шевченко
Алла Вікторівна
|
7.
|
«Освіта Обухівської громади в умовах воєнного стану: організація роботи професійної спільноти суспільно-гуманітарних дисциплін у 2022/2023 н.р.» для керівників ШМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу
|
31.08.
10.00.
|
Щербань
Ольга Миколаївна,
Шуть
Оксана Володимирівна
|
8.
|
«Соціально-психологічний супровід освітнього процесу в умовах воєнного стану: організація роботи професійної спільноти працівників психологічної служби у 2022/2023 н.р.» для працівників психологічної служби
|
29.08.
10.00.
|
Філенко
Євгенія Федорівна
|
![](/_nw/7/s11812406.jpg)
![](/_nw/7/s80049887.jpg)
|