Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Четвер, 06.20.2024, 12:46 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Січень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Корисні лінки

Головна » 2024 » Січень » 5 » Результати ІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
11:05 AM
Результати ІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

З метою популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо в Обухівській МТГ відбувся ІІ етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (2023-2024 н.р.)

У номінації «Образотворче мистецтво» на ІІ етап конкурсу надійшло 2 роботи, у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» − 2 роботи, у номінації «Література» − 5. Усього взяли участь 5 закладів освіти Обухівської МТГ. За рішенням журі переможцями та призерами стали 9 учасників.

Призери та переможці серед закладів освіти Обухівської МТГ

Номінація «Література»

І місце

ВЕРХОВА Аріна Віталіївна, учениця 11 класу Академічного ліцею №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області.

МОСТИПАНЮК Анастасія Юріївна, учениця 11 класу Академічного ліцею імені В. Мельника Обухівської міської ради Київської області.

ІІ місце

БОРКОВСЬКА Софія Олександрівна, учениця 7 класу Академічного ліцею №5 Обухівської міської ради Київської області.

ІІІ місце

ЛАКИЗА Олександра Сергіївна, учениця 8 класу Академічного ліцею імені В. Мельника Обухівської міської ради Київської області.

БЕЗПАЛА Марина Юріївна, учениця 5 класу Академічного ліцею №4 Обухівської міської ради Київської області.

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

І місце

СОРОЧИНСЬКА АнгелінА, вихованка гуртка «Палітра» ЦТДЮМ «Романтик».

ДІДИК Павло, учень Академічного ліцею №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області.

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

І місце

ЮХИМЕНКО Вікторія, вихованка гуртка «Художнє довкілля» ЦТДЮМ «Романтик».

РУДЕНКО Анастасія, учениця Академічного ліцею №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області.

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 38 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar