Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Четвер, 06.20.2024, 11:19 AM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Січень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Корисні лінки

Головна » 2024 » Січень » 23 » ПРИЗЕРИ та ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін - 2024
12:53 PM
ПРИЗЕРИ та ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін - 2024

ПРИЗЕРИ та ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін 2023/2024 н.р.

Обухівської МТГ

ПІБ Навчальна дисципліна ЗЗСО Клас Учитель-наставник К-ть балів Результат
Цмінь Вікторія Вікторівна Економіка Григорівський ліцей Обухівської міської ради 11 Федорчук Оксана Миколаївна 50 ІІ місце
Чопенко Богдан Валерійович Польська мова Академічний ліцей № 5 Обухівської міської ради Київської області 11 Баляк Роман Петрович 44 ІІ місце
Сиревич Михайло Сергійович Фізика Академічний ліцей імені В.Мельника Обухівської міської ради 9 Трофименко Діна Миколаївна 17 ІІІ місце
Бугайська Марина Олександрівна Англійська мова Академічний ліцей імені В.Мельника Обухівської міської ради 9 Молодід Наталія Михайлівна 101 ІІІ місце
Смовж Платон Сергійович Англійська мова Академічний ліцей імені В.Мельника Обухівської міської ради 10 Телегань Людмила Сергіївна 106 І місце
Пелешенко Антон Олександрович Англійська мова Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області 11 Лугина Яніна Валеріївна 110 І місце
Лінивий Матвій В'ячеславович Математика Академічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області 11 Ішутко Валентина Миколаївна 21 ІІІ місце
Рябченко Євгеній Андрійович Українська мова і література Семенівський ліцей Обухівської міської ради Київської області 8 Йосипенко Валентина Андріївна 74.5 ІІІ місце
Ткаченко Поліна Дмитрівна Українська мова і література Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області 9 Чмихал Петро Васильович, Гордієнко Оксана Василівна 62 ІІІ місце
Сиревич Михайло Сергыйович Біологія Академічний ліцей імені В.Мельника Обухівської міської ради 9 Танцюра Світлана Вікторівна 54 ІІ місце
Онойко Марта Володимирівна Екологія Академічний ліцей №4 Обухівської міської ради Київської області 10 Онопрієнко Валентина Петрівна 139.5 ІІ місце
Сокур Матвій Анатолійович Інформатика Академічний ліцей №1 імені А.Малишка Обухівської міської ради Київської області 10 Глушко Віта Володимирівна 427 ІІІ місце
Шахова Діана Олександрівна Трудове навчання (обслуговуючі види праці) Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області 11 Гончарук Людмила Миколаївна 92 ІІ місце
Шапенко Олеся Василівна Трудове навчання (обслуговуючі види праці) Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області 9 Гончарук Людмила Миколаївна 99 ІІ місце

ПРОТОКОЛИ

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 228 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar