Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
П`ятниця, 03.01.2024, 5:40 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Корисні лінки

Головна » 2022 » Січень » 18 » ПРИЗЕРИ та ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін - 2022
12:03 PM
ПРИЗЕРИ та ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін - 2022

ПРИЗЕРИ та ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін 2021/2022 н.р.

Обухівської МТГ

ПІБ учасника Навчальна дисципліна ЗЗСО Клас Учитель-наставник К-ть балів Результат
Дробот Тетяна Вікторівна Українська мова та література Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області 8 Йосипенко Валентина Андріївна 78,00 ІІІ місце
Коломієць Аліна Олегівна Українська мова та література Академічний ліцей №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області 9 Щербань Ольга Миколаївна 87,00 ІІ місце
Малахова Євгенія Костянтинівна Українська мова та література Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області 10 Опенько Ніна Володимирівна 78,00 ІІІ місце
Нестеренко Ірина Валентинівна Українська мова та література Академічний ліцей № 5 Обухівської міської ради Київської області 11 Тарновська Надія Степанівна 96,00 ІІ місце
Рогоза Варвара Олександрівна Екологія Академічний ліцей №4 Обухівської міської ради Київської області 10 Онопрієнко Валентина Петрівна 55,00 ІІІ місце
Гуменюк Анастасія Василівна Екологія Академічний ліцей №4 Обухівської міської ради Київської області 11 Онопрієнко Валентина Петрівна 76,00 ІІІ місце
Чопенко Богдан Валерійович Польська мова Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області 9 Баляк Роман Петрович 58,00 ІІІ місце
Коваль Анастасія Олександрівна Польська мова Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області 10 Баляк Роман Петрович 86,80 II місце
Цмінь Вікторія Вікторівна Фізика Германівська гімназія Обухівської міської ради Київської області 9 Трофименко Діна Миколаївна 23,00 ІІ місце
Андрущенко Валерія Віталіївна Правознавство Германівська гімназія Обухівської міської ради 11 Біла Катерина Іванівна 26,00 ІІІ місце
Чопенко Богдан Валерійович Історія України Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради 9 Прокопенко Даніїл Олегович 32,00 І місце
Жабуровський Роман Олександрович Хімія Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області 10 Танцюра Світлана Вікторівна 31.25 ІІІ місце
Вірич Софія Володимирівна Географія Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області 10 Руденко Ольга Олександрівна 50,00 ІІІ місце
Андрущенко Валерія Віталіївна Географія Германівська гімназія Обухівської міської ради Київської області 11 Морозова Олена Степанівна 50,00 ІІІ місце
Жданов  Олександр Сергійович

Трудове навчання 

(технічні види праці)

Академічний ліцей №3 Обухівської міської ради 11 Глазко Олександр Михайлович 19 / 30 ІІІ місце
Нестеренко Ірина Валентинівна

Трудове навчання 

(обслуговуючі види праці)

Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради 11 Гончарук Людмила Миколаївна 25 / 30 ІІ місце
Титоренко Валерія Дмитрівна Англійська мова Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради 9 Молодід Наталія Михайлівна 54 ІІ місце
Вахніна Юліанна Андріївна Англійська мова Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради 10 Молодід Наталія Михайлівна 58 І місце
Сорокопудова Варвара Дмитрівна Французька мова Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради  9 Кравцова Юлія Юріївна 25.50 ІІІ місце

ПРОТОКОЛИ ІІІ (обласного) етапу

Бажаємо нових звершень і подальших перемог!

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 840 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar