Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Четвер, 11.21.2019, 1:28 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

 

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Корисні лінки

Головна » 2018 » Листопад » 21 » Вітаємо переможців і призерів ІІ (міського) етапу Конкурсу імені Тараса Шевченка
1:53 PM
Вітаємо переможців і призерів ІІ (міського) етапу Конкурсу імені Тараса Шевченка

ПІП учасника Клас Заклад освіти Учитель Місце
Лесик Таїсія Ігорівна 5 НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Мостипанюк В.Д. І
Чопенко Богдан Валерійович 6 НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Гончарова Т.В.

Гордієнко О.В.

І
Жабуровський Володимир Олександрович 7 НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Опенько Н.В. І
Яременко Оксана Максимівна 8 НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Мостипанюк В.Д. І
Чайковська Софія Мирославівна 9 НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка» Стременко О.А. І
Яременко Соломія Максимівна 10 НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Мостипанюк В.Д. І
Балукова Вікторія Володимирівна 11 НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Мостипанюк В.Д. І
Журіна Катерина Андріївна 5 НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка» Рогозіна С.В. ІІ
Голованенко Діана В'ячеславівна 7 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області Петрушина Н.В. ІІ
Байдур Катерина Олексіївна 8 НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП» Нечипоренко О.М. ІІ
Посохова Анна Артемівна 9 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області Чирикал Т.П. ІІ
Базарна Наталія Володимирівна 11 НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» Жевага В.М. ІІ
Шуба Марина Володимирівна 5 НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП» Содолінська С.І. ІІІ
Сливка Дарина Романівна 7 НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка» Шевченко Н.В. ІІІ
Дацько Катерина Олександрівна 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Обухівської міської ради Київської області Поліщук В.В ІІІ
Мартинов Дмитро Михайлович 8 НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка» Крук В.І. ІІІ
Трейніс Крістина Андріївна 9 НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Опенько Н.В. ІІІ
Антонова Євгенія Сергіївна 11 НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП» Нечипоренко О.М. ІІІ
Дзюба Анна Сергіївна 11 НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка» Щербань О.М. ІІІ

На ІІ (обласний) етап направляються Жабуровський Володимир Олександрович, Яременко Оксана Максимівна, Балукова Вікторія Володимирівна.

 

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 129 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar