Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Четвер, 11.21.2019, 1:26 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

 

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Корисні лінки

Головна » 2018 » Листопад » 19 » Протоколи ІІ (міського) етапу Конкурсу імені Тараса Шевченка
10:23 AM
Протоколи ІІ (міського) етапу Конкурсу імені Тараса Шевченка

ПРОТОКОЛИ

про результати проведення

ІІ (міського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

2018/2019 н.р.

5 клас

Максимальна кількість балів – 30

№ п/п

П.І.П. учня

Навчальний заклад

П.І.П

учителя

К-сть

балів

Місце

1.

Журіна Катерина Андріївна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка»

Рогозіна С.В.

20

ІІ

2.

Щіпановська Софія Ярославівна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

Федоренко Т.В.

16

 

3.

Шуба Марина Володимирівна

НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП»

Содолінська С.І.

18

ІІІ

4.

Головченко Єлизавета Юріївна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Гончарова Т.В.

13

 

5.

Лесик Таїсія Ігорівна

НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

Мостипанюк В.Д.

22

І

 

Члени журі: О.М.Нечипоренко, Л.В.Крот

 

 6 клас

Максимальна кількість балів – 30

№ п/п

П.І.П. учня

Навчальний заклад

П.І.П

учителя

К-сть

балів

Місце

1.

Верхова Аріна Віталіївна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка»

Щербань О.М.

8

 

 

2.

Циганок Вікторія Олегівна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

Крот Л.В.

8

 

3.

Мерзлюк Софія Євгеніївна

НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП»

Нечипоренко О.М.

10

 

4.

Чопенко Богдан Валерійович

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Гончарова Т.В.

Гордієнко О.В.

15

І

5.

Кравченко Альона Анатоліївна

НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

Опенько Н.В.

8

 

 

Члени журі: Н.І. Лисенко, В.В. Балукова

 7 клас

Максимальна кількість балів – 30

№ п/п

П.І.П. учня

Навчальний заклад

П.І.П

учителя

К-сть

балів

Місце

1.

Сливка Дарина Романівна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка»

Шевченко Н.В.

20

 

ІІІ

2.

Дацько Катерина Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Обухівської міської ради Київської області

Поліщук В.В.

20

ІІІ

3.

Голованенко Діана В'ячеславівна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

Петрушина Н.В.

22

ІІ

4.

Алєксєєва Олександра Василівна

НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП»

Нечипоренко О.М.

18

 

5.

Лебідь Ірина Юріївна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Гончарова Т.В.

16

 

6.

Жабуровський Володимир Олександрович

НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

Опенько Н.В.

25

І

 

Члени журі: О.М. Щербань, С.В.Бахметова

 8 клас

Максимальна кількість балів – 30

№ п/п

П.І.П. учня

Навчальний заклад

П.І.П

учителя

К-сть

балів

Місце

1.

Мартинов Дмитро Михайлович

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка»

Крук В.І.

18

ІІІ

2.

Байдур Катерина Олексіївна

НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП»

Нечипоренко О.М.

24

ІІ

3.

Нестеренко Ірина Валентинівна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Гончарова Н.В.

Тарновська Н.С.

16

 

4.

Яременко Оксана Максимівна

НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

Мостипанюк В.Д.

25

І

 

Члени журі: О.А. Стременко, Р.Г. Корнієць

 9 клас

Максимальна кількість балів – 30

№ п/п

П.І.П. учня

Навчальний заклад

П.І.П

учителя

К-сть

балів

Місце

1.

Чайковська Софія Мирославівна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка»

Стременко О.А.

21

І

2.

Посохова Анна Артемівна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

Чирикал Т.П.

20

ІІ

3.

Костюк Марина Сергіївна

НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП»

Содолінська С.І.

10

 

4.

Романова Марія Олексіївна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Гончарова Т.В.

15

 

5.

Трейніс Крістина Андріївна

НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

Опенько Н.В.

17

ІІІ

 

Члени журі: Н.С. Тарновська, В.І. Крук

10 клас

Максимальна кількість балів – 30

№ п/п

П.І.П. учня

Навчальний заклад

П.І.П

учителя

К-сть

балів

Місце

1.

Марцинюк Анна Сергіївна

НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП»

Нечипоренко О.М.

9

 

2.

Петренко Анна Яківна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Тарновська Н.С.

10

 

3.

Яременко Соломія Максимівна

НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

Мостипанюк В.Д.

18

І

 

Члени журі: Н.В. Опенько, Т.В. Гончарова

11 клас

Максимальна кількість балів – 30

№ п/п

П.І.П. учня

Навчальний заклад

П.І.П

учителя

К-сть

балів

Місце

1.

Дзюба Анна Сергіївна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка»

Щербань О.М.

20.5

 

ІІІ

2.

Шевченко Віталіна Олегівна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

Назаренко Т.В.

19

 

3.

Антонова Євгенія Сергіївна

НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ЦВПВ та ДП»

Нечипоренко О.М.

20.5

ІІІ

4.

Базарна Наталія Володимирівна

НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Жевага В.М.

21.5

ІІ

5.

Балукова Вікторія Володимирівна

НВК «Гімназія –ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

Мостипанюк В.Д.

22

І

 

Члени журі: В.В. Поліщук, С.В. Рогозіна

На 21 листопада 14.00 год заплановане засідання апеляційної комісії.

Члени апеляційної комісії: О.М. Нечипоренко, В.В. Поліщук

Завдання Конкурсу

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 107 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar