Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Четвер, 01.20.2022, 10:55 AM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Корисні лінки

Головна » 2021 » Червень » 17 » ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В VI МІЖНАРОДНОМУ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО
10:06 AM
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В VI МІЖНАРОДНОМУ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, Український науково-дослідний та освітній центр дослідження Голодомору (HREC in Ukraine), Національна спілка краєзнавців України, Науково-освітній консорціум вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій університету Альберти

 

Спеціальна тема Конкурсу 2021 року – «Регіональна/локальна історія в контексті осмислення епохи Голодомору – геноциду Українського народу»

88 років віддаляють нас від Голодомору – масштабної гуманітарної катастрофи початку 1930-х рр., жертвами якої стали мільйони людей. Небайдужість до минувшини «малої батьківщини», збереження родинної пам’яті, популяризація місцевих історичних знань – важливі компонентиформування ідентичності сучасних студій Голодомору йпідтримки/зміцнення загальнонаціональної пам’яті про Голодомор – геноцид Українського народу.

 

У фокусі цьогорічного Конкурсу– комплексні дослідження передумов, перебігу та наслідків сталінської політикитворення голоду крізь призму персонального/родинногодосвіду, історії певних регіонів, місцевостей (області, райони, міста, села та ін.) як складових єдиного загальноукраїнського простору.

 

Організатори очікують від конкурсантів демонстраціїґрунтовних знань у царині краєзнавчого аспекту голодоморних студій та неформального підходу у пошуку відповідей на питання: як наші знання про історичне минулеможуть допомогти нам краще зрозуміти сьогодення, стати сильнішими й успішними у особистісній реалізації та досягненні єдності в подоланні суспільних викликів, зокрема – що саме кожен з нас і всі гуртом можемо зробити дляпосилення ролі місцевих спільнот у збереженні історичноїпам’яті та захисті об’єктів культурної спадщини, пов’язанихз епохою Голодомору.

 

Номінації Конкурсу:

• Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладівзагальної середньої освіти, з підномінаціями: кращі роботи учнів 5-8 класів; кращі роботи учнів 9-11 класів.

• Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькіроботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти.

• Кращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів,науковців (віком до 35 років).

 

Нагороди переможцям:

• В кожній із номінацій/підномінацій – по шість переможців,із врученням відповідно дипломів 1-го, 2-го, 3-го ступенівта грошової винагороди відповідно 5 тис. грн., 3 тис. грн.,2 тис. грн. на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності в царині проблематикиГолодомору.

 

• Додатково у кожній із номінацій/підномінацій 10 робіт,із врученням заохочувального диплому та грошової винагороди в розмірі 1000 грн. на подальше поглибленняй поширення результатів наукової і творчої діяльностів царині проблематики Голодомору.

 

• Переможці Конкурсу по усіх номінаціях/підномінаціях,які здобули 1-е, 2-е, 3-є місця, запрошуватимуться достолиці України м. Києва на урочисту церемонію нагородження (за наявності Міжнародного свідоцтва про вакцинацію або довідки про негативні результати ПЛР-тестуна COVID-19).

 

• Для всіх конкурсантів – електронні Дипломи учасників(за додатковим зверненням до Організаторів).

 

На Конкурс подаються лише оригінальні, раніше неопубліковані/неоприлюднені наукові та мистецькі роботи.

 

Терміни проведення Конкурсу:

• Наукові та мистецькі роботи приймаються на Конкурсдо 14 листопада, підведення підсумків, нагородження переможців – останній тиждень листопада 2021 р.

  Умови конкурсу

Конкурсні роботи просимо надсилати:

• Поштою (виключно для творів образотворчого мистецтва):02068, м. Київ, а/с 74, із позначенням «VI Міжнароднийміждисциплінарний конкурс – 2021».

 

• Електронною поштою (відповідно до номінацій):

Кращі роботи учнів: konkurs.mk.2021school@gmail.com

Кращі роботи вчителів: konkurs.mk.2021teacher@gmail.com

Кращі роботи молодих науковців:

konkurs.mk.2021scholar@gmail.com

 

Детальніше про Умови Конкурсу:

На сайті Міністерства освіти і науки України: www.mon.gov.ua

• На сайті HREC in Ukraine: www.holodomor-hrec.com (розділ «Можливості»)

 

Є додаткові запитання? Звертайтеся!

Тел.: + 38 (097) 081 38 20

e-mail: hrecukraine@gmail.com

Лист МОН                                                                                           

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 52 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar