Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Понеділок, 08.10.2020, 10:07 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

 

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Корисні лінки

Головна » 2020 » Березень » 2 » Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін
9:49 AM
Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін

РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ (обласного) етапу

Олімпіади з української мови та літератури, історії, правознавства, зарубіжної літератури, мови та літератури національних меншин України 

2019/2020 н.р. 

ПІБ дитини Дисципліна ЗЗСО Клас ПІБ учителя Результат Посилання на протокол 

БУЛАВІН

Крістіна Олегівна

Українська мова і література

Академічний ліцей №3

8 Назаренко Тетяна Вячеславівна ІІІ ПРОТОКОЛ

ЯРЕМЕНКО

Оксана Максимівна

Українська мова і література Академічний ліцей імені В.Мельника 9 Мостипанюк Валентина Дмитрівна І

ЯРЕМЕНКО

Соломія Максимівна

Українська мова і література Академічний ліцей імені В.Мельника 11 Мостипанюк Валентина Дмитрівна ІІІ

КОРОТЕНКО

Артем Олександрович

Історія Академічний ліцей №3 8 Гак Любов Іванівна Учасник ПРОТОКОЛ

ГОРБАЧ

Олександр Максимович

Історія Академічний ліцей №1 імені А.С. Малишка 9 Мигаль Марина Леонтіївна ІІІ

ВАЛОВИЙ

Іван Сергійович

Історія Академічний ліцей №3 10 Гак Любов Іванівна ІІІ

ЯРЕМЕНКО

Соломія Максимівна

Історія Академічний ліцей імені В.Мельника 11 Тищук Тетяна Олександрівна Учасниця

ВОЛОКІТІНА

Дар’я Олександрівна

Правознавство Академічний ліцей імені Володимира Мельника 9 Тищук Тетяна Олександрівна Учасниця ПРОТОКОЛ

ГАВРИЛОВА

Анастасія Романівна

Правознавство Академічний ліцей №3 10 Госедло Василь Іванович ІІ

ЯРЕМЕНКО

Соломія Максимівна

Правознавство Академічний ліцей імені Володимира Мельника  11 Тищук Тетяна Олександрівна ІІІ

РОГОЗА Варвара Олександрівна

Зарібіжна література Академічний ліцей №4 8 Содолінська Світлана Іванівна Не брала участі ПРОТОКОЛ

ЯРЕМЕНКО

Оксана Максимівна

Зарубіжна література Академічний ліцей імені Володимира Мельника 9 Геращенко-Рудзік Вікторія Миколаївна ІІІ

МАЛЕЖИК

Владислава Юріївна

Зарубіжна література Академічний ліцей №5 10 Узлій Лариса Степанівна ІІ

ЯРЕМЕНКО

Соломія Максимівна

Зарубіжна література Академічний ліцей імені Володимира Мельника 11 Федорченко Валентина Степанівна Не брала участі
ЯРЕМЕНКО Оксана Максимівна Мови і літератури національних меншин України (російська) Академічний ліцей імені Володимира Мельника 9 Луценко Наталія Вікторівна ІІ ПРОТОКОЛ
ФЕТИСЕНКО Олена Олександрівна Мови і літератури національних меншин України (російська) Академічний ліцей імені Володимира Мельника 10 Геращенко-Рудзік Вікторія Миколаївна Учасниця
МАРТИНЕНКО Дарина Євгеніївна Мови і літератури національних меншин України (російська) Академічний ліцей імені Володимира Мельника 11 Федорченко Валентина Степанівна Учасниця

 

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 115 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar