Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Четвер, 11.21.2019, 1:27 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

 

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Корисні лінки

Головна » 2018 » Травень » 2 » Результати Всеукраїнського поетичного конкурсу "Зерна доброти"
4:36 PM
Результати Всеукраїнського поетичного конкурсу "Зерна доброти"

РЕЗУЛЬТАТИ

Всеукраїнського поетичного конкурсу "Зерна доброти"

ПІП учасника Навчальний заклад Назва роботи Науковий керівник Результат
1 Сторожик Дар‘я Денисівна Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області» "Зерно добра у серці нашім зріє" Щербань Ольга Миколаївна Учасник
2 Коломієць Аліна Олегівна Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області» "Мир будує нашу єдність та приносить нам добро" Щербань Ольга Миколаївна Учасник
3 Верхова Аріна Віталіївна Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області» "Поспішайте творити добро" Щербань Ольга Миколаївна ІІІ місце
4 Білюк Юлія Миколаївна

Навчально-виховного об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області

"Тепле проміння душі" Нечипоренко Оксана Миколаївна ІІІ місце
5 Мороз Сергій Віталійович Навчально-виховного об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області "Моя дружна родина" Нечипоренко Оксана Миколаївна ІІ місце
6 Хелинюк Анастасія Леонідівна Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області "Поспішайте творити добро" Гончарова Тетяна Володимирівна І місце
7 Тріфонова Вікторія Ігорівна Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області "Поспішайте творити добро" Маковецька Людмила Аркадіївна Диплом "За ліричність"
8 Мись Вікторія Юріївна Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» "Запроси у гості сонце" Опенько Ніна Володимирівна ІІІ місце
9 Колодко Євгенія Миколаївна

Обухівського міського Центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» Київської області 

   

Диплом «За оригінальність»

Вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 402 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar