Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
Четвер, 11.21.2019, 1:27 PM
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

 

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Свята та події

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Корисні лінки

Головна » 2018 » Лютий » 3 » Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін
0:16 AM
Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін

         Вітаємо переможців, призерів та учасників ІІІ (обласного) етапу Олімпіади з української мови та літератури, російської мови та літератури, історії, правознавства, зарубіжної літератури 2017-2018 н.р.     

ПІП учня

Дисципліна

Навчальний заклад

Клас

Учитель

К-ть балів

Місце

Посохова Анна Артемівна

Українська мова та література

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

8

Чирикал Тетяна Петрівна

27,50

Учасник

Яременко Соломія Максимівна

Українська мова та література

Навчально-виховний комплекс «Гімназія − загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

9

Мостипанюк Валентина Дмитрівна

42,00

Учасник

Балукова Вікторія Володимирівна

Українська мова та література

Навчально-виховний комплекс «Гімназія − загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

10

Мостипанюк Валентина Дмитрівна

42,75

Учасник

Михайлова Катерина Миколаївна

Українська мова та література

Навчально-виховний комплекс «Гімназія − загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

11

Опенько Ніна Володимирівна

58,00

ІІІ

Мартиненко Дарина Євгеніївна

Російська мова та література

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

9

Голубенко Ірина Рудольфівна

22,5

ІІІ

Балукова Вікторія Володимирівна

Російська мова та література

Навчально-виховний комплекс «Гімназія − загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

10

Луценко Наталія Вікторівна

37

ІІ

Михайлова Катерина Миколаївна

Російська мова та література

Навчально-виховний комплекс «Гімназія − загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

11

Луценко Наталія Вікторівна

31

ІІ

Яременко Соломія Максимівна

Правознавство

Навчально-виховний комплекс «Гімназія − загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

9

Тищук Тетяна Олександрівна

33,7

ІІІ

Стовпник Вікторія Русланівна

Правознавство

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №3-ліцей» Обухівської міської ради Київської області

10

Госедло Василь Іванович

25,95

Учасник

Волошко Максим Володимирович

 

 

Правознавство

 

 

Навчально-виховний комплекс «Гімназія − загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

11

Тищук Тетяна Олександрівна

35,7

Учасник

Коротун Аріна Віталіївна

 

 

 

Історія

 

 

Навчально-виховний комплекс «Гімназіязагальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

8

Мигаль Марина Леонтіївна

 

26

ІІ

Кононець Роман Віталійович

 

Історія

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Обухівської міської ради Київської області

9

Литвин Вікторія Василівна

 

25

ІІІ

Базарна Наталія Віталіївна

 

Історія

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Обухівської міської ради Київської області

10

Царенко Людмила Йосипівна

 

16

Учасник

Михайлова Катерина Миколаївна

 

Історія

Навчально-виховний комплекс «Гімназіязагальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

11

Тищук Тетяна Олександрівна

 

29

Учасник

Коротун Аріна Віталіївна

 

Зарубіжна література

Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

8

Геращенко-Рудзік Вікторія Миколаївна

 

21,5

 

ІІІ

Каращук Владислав Віталійович

 

Зарубіжна література

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Обухівської міської ради Київської області

9

Мущинська Зоя Йосипівна

 

11,75

 

Учасник

Базарна Наталія Володимирівна

 

 

 

 

 

 

Зарубіжна література

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Обухівської міської ради Київської області

10

Кіріченко Олена Володимирівна

 

19,38

 

Учасник

Васкул Ганна Василівна

 

 

Зарубіжна література

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області»

11

Палієнко Світлана Іванівна

 

13,2

 

Учасник

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 241 | Додав: shevnadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar